חגיגות יום הולדת 90 למיקי מאוס

פורסם: 16 ביולי 2018, 4:43 על ידי: millie donner   [ עודכן 16 ביולי 2018, 4:44 ]

בואו לחגוג 90 שנים של מיקי מאוס בחגיגה גדולה וקסומה אשר תתקיים בדיסנילנד פריז מאוקטובר עד דצמבר 2018!

אוהבי מיקי מאוס מכל הגילאים מוזמנים לקחת חלק באירוע המיוחד, בו תראו את מיקי מאוס כפי שמעולם לא ראיתם אותו לפני ב-90 ימים של חגיגות!

 

  • מופע Mickey’s PhilharMagic- ב-Discoveryland בפארק הדיסנילנד, משך המופע 12 דקות. היסחפו עם קסם האנימציה של דיסני בסרט D4 מוזיקלי בו מכבבות דמויות דיסני אהובות. הקסם של דיסני פוגש את המוזיקה של דיסני במופע פנטסטי זה בכיכובו של דונלד דאק. הצטרפו למסע בין כמה מהשירים המוכרים ביותר של דיסני ביניהם: Be Our Guest  מהיפה והחיה, Part of Your World  מבת הים הקטנה, I Just Can’t Wait To Be King  ממלך האריות, You Can Fly   מפיטר פן,  A Whole New World מאלדין, ועוד.

 

  • חגיגות מיקי מאוס במשך פסטיבל ליל כל הקדושים-  החל מ-1 באוקטובר עד ה-4 בנובמבר 2018 חלות בדיסנילנד פריז חגיגות ליל כל הקדושים. בואו לחגוג עם מיקי ועוד המון דמויות אהובות בתהלוכה חדשה מלאה בהפתעות!

 

  • חגיגות מיקי מאוס במשך תקופת הכריסמס- החל מה-10 בנובמבר 2018 עד ה-6 בינואר 2019. במהלך חגיגות הכריסמס יתקיימו שני אירועים בדיסנילנד פריז; A Special Surprise for Mickey  ב-Production Courtyard  בפארק הוולט דיסני סטודיוז, ו-Mickey Christmas Big Band  ב-Studio Theater  בפארק הוולט דיסני סטודיוז.