אלקטרולנד- דיסנילנד פריז

תאריך פרסום: May 10, 2018 1:45:43 PM

אלקטרולנד חוזר לדיסנילנד פריז שוב ב- 29-30 ביוני 2018 החל מ 20:00 עד 2:00!

הכנסו ליקום מיוחד בו מוזיקה פוגשת קסם. ההשתלטות האלקטרונית על פארק ה-Walt Disney Studios כוללת הופעות בלעדיות של אומני DJ בעל שם עולמי ותצוגת אור מרהיבה על ה-Hollywood Tower Hotel. האטרקציות המרגשות בפארק ה- Walt Disney Studiosיוארו בלילות בלתי נשכחים!

האריכו את השהות בפארק ובלו את הלילה בדיסנילנד פריז! הישארו באחד מהמלונות של דיסני בפארק בכדי להנות מאלקטרולנד וכל שאר הדברים שלדיסנילנד פריז יש להציע!

חדש! שני לילות בלתי נשכחים עם ליין-אפ ייחודי!- השתתפו בשני לילות אלקטרוניים יוצאי דופן עם ה-DJ הגדולים ביותר: Bob Sinclar האגדי,  Klingande אלוף ז'אנר ההאוס, ו- Henri PFR, שיצטרף ל-Robin Schulz למסיבה יוצאת מן הכלל ביום שישי בלילה. ה-DJ זוכה פרסים ההולנדי Afrojack, האומן לייב המוכשר Mosimann והצמד המוכשר Lovely Laura & Ben Santiago ישלימו את הליין-אפ של יום שבת ביחד עם Dimitri Vegas ו-Like Mike. ה-DJ האלה יחלקו את הבמה החיצונית של ה-Production Courtyard  בפארק ה-Walt Disney Studios  בתפאורה עוצרת נשימה. זוהי חוויה מיוחדת במינה עם מופע מרהיב של הקרנות אור על ה-Hollywood Tower Hotel ועם האטרקציות האהובות ביותר, פתוחות רק בשבילכם!