הכוח של מארבל בדיסנילנד פריז

תאריך פרסום: Feb 14, 2018 12:29:58 PM

במהלך קיץ 2018 בין התאריכים ה-11 ביוני עד ה-30 בספטמבר יתקיים בפארק Disneyland® Paris בפארק- ®Walt Disney Studios קיץ של גיבורי העל של מארבל.

במהלך הקיץ יתקיימו ברחבי הפארק- ®Walt Disney Studios בדיסנילנד פריז שלושה מופעים חדשים ושתי פעילויות חדשות הקשורים לעולם גיבורי העל של מארבל כגון:

• הרגישו את הכוח של מארבל במופע חדש Super Heroes United- יתקיים ב-Production Courtyard ואורכו כ10-15 דקות. במופע מדהים זה תחוו אפקטים מיוחדים ובגיבורי העל של מארבל. במהלך המופע קפטן אמריקה ואיירון-מן נלחמים אחד בשני ולבסוף מאחדים כוחות עם ספיידר-מן ובלאק-ווידו בכדי להביס את הנבל הנורא מכל- טאנוס. עם פלאשבקים מרהיבים אשר יראו איך כל גיבור על קיבל את כוחותיו המיוחדים- זו חוויה שאסור לפספס!

• הראו את יכולות הריקוד שלכם ב- Galaxy Awesome Dance-Off- במופע חדש זה אשר יתקיים ב-Production Courtyard ואורכו כ10-15 דקות תוכלו לפגוש את סטאר-לורד וגאמורה מסרטי שומרי הגלקסיה ולרקוד איתם לצלילי קלאסיקות משנות ה-70 וה-80.

• הצטרפו לקרב בין שני עולמות ב- Loki’s Power Grab- מופע חדש אשר יתקיים ב-Production Courtyard ואורכו כ10-15 דקות. במופע זה חברי האוונג'רס ביחד עם ת'ור ובלאק-ווידו ילחמו בנסיך הרשע של אסגארד- לוקי.

מפגש עם קפטן אמריקה- במהלך הקיץ יהיה ניתן לפגוש את קפטן אמריקה! 

ציורי פנים- במהלך הקיץ של מארבל יתקיימו עמדות איפור וציורי פנים. זו ההזדמנות שלכם להפוך לגיבורי על ליום אחד והלתאפר כמו ספיידר-מן ועוד.