פארק דיסנילנד פריז

פארק דיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז הוא ממלכה קסומה של סיפורי אגדות וחלומות שמתגשמים! דיסנילנד פריז הוא היעד התיירותי מס' 1 באירופה. מאז פתיחתו ב-1992, פקדו את המקום למעלה מ-275 מיליון מבקרים.

במהלך עשרים השנים האחרונות אתר דיסנילנד פריז התרחב, והוא כולל היום 2 פארקים (דיסנילנד ופארק אולפני וולט דיסני), 7 בתי מלון של דיסני, 2 מרכזי כנסים, מרכז קניות ובילוי (דיסני וילג') ומגרש גולף. הפארקים בדיסנילנד פריז מציעים 59 אטרקציות, חלקן דומות לאטרקציות בפארקים אחרים של דיסני ברחבי העולם וחלקן ייחודיות לדיסנילנד פריז.

כמה עובדות על דיסנילנד פריז

תאריך פתיחה: 12/04/1992

מיקום: מארנה-לה-ואלה, כ-32 ק"מ מזרחית לפריס

פארקים: 2

מלונות: 7

כח אדם: למעלה מ-15,000 אנשי צוות

דיסנילנד פריז - הפארקים

פארק דיסנילנד פריז מורכב מחמש ארצות נפלאות שבהן הכיף  לא נגמר לעולם: הרחוב הראשי של ארה"ב, ארץ הפנטזיה, ארץ המערב הפרוע, ארץ ההרפתקאות וארץ התגליות. בכל אחת מן הארצות בדיסנילנד פריז תמצאו קסם מיוחד, מתקנים בלתי נשכחים וחוויית דיסני במיטבה! כאן תוכלו להשתולל במערב הפרוע, להצטרף לפירטים בלב ים, למצוא את דרככם במבוך של אליס, לנסוע בזמן ולגלות את הקסם...   השאלה היחידה היא מאיפה להתחיל?

הרחוב הראשי (Main Street, USA)

רחוב מקסים בדיסנילנד פריז בסגנון עיירה אמריקאית מראשית המאה הקודמת (1900). מזכיר את הימים הטובים שבהם... כנסו וגלו עוד>> 

ארץ הפנטזיה

ארץ שכולה קסם ופנטזיה בדיסנילנד פריז, עם שלל אטרקציות בעיקר לקטנטנים. כאן תגלו כיצד אגדות מתעוררות לחיים... כנסו וגלו עוד>>

ארץ המערב הפרוע

ארץ של בוקרים ואינדיאנים. בארץ המערב הפרוע שבדיסנילנד פריז תוכלו לרחף ברכבת ההרים "הר הרעם הגדול"... כנסו וגלו עוד>>

ארץ ההרפתקאות

חבילת הרפתקאות בלתי נשכחת מלאת אדרנלין וריגושים! כאן תוכלו לפגוש פיראטים בלב ים, להתלוות לאינדיאנה... כנסו וגלו עוד>> 

ארץ התגליות

ארץ של מסע בזמן ובמרחב!!! דיסנילנד פריז מזמין אתכם אל החלל! טיסה בעקבות מסע בין כוכבים, רכבת הרים... כנסו וגלו עוד>> 

חוויות האורחים

שיפור האיכות

בדיסנילנד פריז נעשה מאמץ להגביר את איכות החוויה של המבקרים. ניתן לראות זאת בתכנית השיפוץ הרב שנתית של הפארקים והמלונות. לאחרונה הושלם השיפוץ של מלון דיסני 'סקויה לודג' המציע סוג חדש של חדרי אירוח: Golden Forest Club הכולל טרקלין אקסקלוסיבי, ארוחת בוקר עשירה עם דמויות דיסני, צ'ק אין אישי ועוד.

שיפור החוויה

החדשנות והדמיון של דיסני הם המפתח שמעניק למבקרים חוויות חדשות ומשתנות. לאורך השנה תגלו בדיסנילנד פריז הצעות עונתיות, אטרקציות חדשות, מופעים משתנים ועוד.

חלק מהקהילה

מעורבות קהילתית

ב-20 השנים הראשונות דיסנילנד פריז אירח למעלה מ-12,000 ילדים כחלק מפרויקט הגשמת החלומות של דיסני. הילדים ומשפחותיהם נהנו מההזדמנות לשהות במלונות דיסני, לפגוש את הדמויות האהובות עליהם ולבקר בפארקים כאורחי כבוד. בנוסף, דיסנילנד פריז משתתף באירועים להעלאת המודעות והתרומות למטרות חשובות. במסגרת פרוייקט ההתנדבות של דיסני ישנם שיתופי פעולה גם עם ארגונים מקומיים. בשנת 2013 המתנדבים של דיסני תרמו למעלה מ- 11,312 שעות התנדבות לקהילה. 

הסביבה

בדיסנילנד פריז מחויבים לאיכות הסביבה. האתר מעודד את המבקרים לשמור על משאבי הטבע, להפחית בהשלכת פסולת ולפעול למען הסביבה. כחלק מהמחויבות לסביבה, בדיסנילנד פריז נבנה מתקן למחזור ולטיפול בשפכים הראשון מסוגו באירופה. המתקן משמש לביצוע פעולות תחזוקה בפארק. כאשר המתקן בתפוקה מלאה נחסכים כמעט 87 מיליון גלונים של מי שתייה מדי שנה.

השפעה כלכלית

לאתר דיסנילנד פריז תרומה כלכלית באמצעות יצירת מקומות תעסוקה והכנסות ממיסים. האתר מייצר למעלה מ-55,000 מקומות תעסוקה ישירים ובלתי ישירים.